16 Şubat 2011 01:00

Monica ve Yılmaz Erdoğan rol arkadaşı

İran asıllı Kürt yönetmen Bahman Ghobadi, Türkiye’deki ilk filmi “Gergedan Mevsimleri”nin çekimlerine başladı.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA


Ödüllü yönetmenin castı netleşmeye başladı.İran asıllı Kürt yönetmen Bahman Ghobadi, Türkiye’de çekeceği “Gergedan Mevsimleri” filminin kadrosuna, Monica Belluci’nin yanı sıra Yılmaz Erdoğan’ı da ekledi

Türkiye’de ilk olarak Beren Saat ile anlaşan Ghobadi, ardından Saat’in yakın arkadaşı Belçim Bilgin Erdoğan ve “Hanımın Çiftliği”nin Kemal’i Caner Cindoruk’la el sıkıştı.


MONİCA BELLUCCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..


Ghobadi daha sonra ise arkadaş olduğu dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen Monica Bellucci’yi kadroya ekledi. Yaz aylarında Ferzan Özpetek’in Cem Yılmaz’lı “Sonra Ağlayacağım” isimli filminde oynamaya hazırlanan Bellucci, “Gergedan Mevsimleri”nin çekimleri için mart başında İstanbul’a gelecek. Belluci’nin hiçbir özel istekte bulunmadığı ifade edildi.

Erdoğan kötü adam
Bahman Ghobadi İran sinemasına büyük katkıları olan Behrouz Vossoughi’nin başrolünü canlandıracağı filminin kadrosunu son olarak bomba bir isimle daha da güçlendirdi. Filmde Vossoughi’nin çocukluk arkadaşının gençliği rolü için Ghobadi, Yılmaz Erdoğan’la anlaştı. Ghobadi aynı rol için daha önce Kenan İmirzalıoğlu ile görüşmüş, ancak senaryoyu çok beğenen İmirzalıoğlu “Ezel” dizisinin yoğun temposu nedeniyle rolü kabul edememişti.

Filmde, Yılmaz Erdoğan’ı, ilk kez kötü adam olarak izleyeceğiz. “Gergedan Mevsimleri”nde Vossoughi’nin gençliğine hayat verecek olan Caner Cindoruk ile çocukluk arkadaşını canlandıran Erdoğan, yıllar sonra karşı karşıya gelecek

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir