13 Mayıs 2003 23:41

Monte Kristo Kontunun Dönüşü

Disney ve Spyglass "Monte Kristo Kontu"'nu yeniden hayata döndürmeye karar verdi.Hollywood Reporter kaynaklı habere göre, projenin çekimlerine önümüzdeki yaz başlanacak.Jay Wolpert'in senaristliğini üstleneceği filmde A listesinden seçkin oyuncular vegene onlara layık bir yönetmen bulunacak.Alexandre Dumas'nın ünlü romanında, haksızca hapsedilen bir adamın, hapsedildiği adadabulduğu hazine sayesinde Monte Kristo kontu olarak topluma yeni bir giriş yapmasıve intikamını alması konu ediliyor. Roman bir çok defa tiyatro, televizyon ve sinemayailham kaynağı olmasıyla tanınıyor.
Yorumlar
  • kesinlikle izlemeye deyer. coğu filmlerle iki saatinizi kaybedersiniz bu film altı saatte olsa izlenir

  • İnsanların o an içinde bulundukları ruh haline göre iyi veya kötü veya güzel diye yorum yaparlar fakat bu film seyredenleri etkileyecek güzel bir film tavsiye ederim seyretmeyenler seyretsin.

  • Kitap hayatımda okuduğum en akıcı kitaptı.(Da Vinci Şifre'si dahil) Fakat film için aynı şeyleri söyleyemem. Yine de Richard harris ve Caviizel için izlenir. iyi seyirler.

  • Fena bir film değil fakat kitabından daha çok etkilenmiştim, kitaptaki tadı kesinlikle alamadım aynı duyguyu sefillerde de yaşamıştım. Bu iki filmde beyaz perdeye çok daha iyi yansıtılabilrdi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir