21 Aralık 2006 12:27

Morton ve Mortimer

Aktrisin yaralanmasının ardından oyuncu değişikliği!

Başarılı yönetmen Brad Anderson, ilgi çekici projesi Transsiberian'ın çekimlerini sürdürüyor. Projede rol alan güzel oyuncu Samantha Morton'ın yaralanmasının ardından, Emily Mortimer ile Morton'ın yerini alması için bir anlaşma imzalandı. Oyuncu, Woody Harrelson, Kate Mara, Eduardo Noriega ve Sir Ben Kingsley gibi isimlere katıldı.Çekimleri Litvanya'da başlayan ve Beijing ile Rusya'da devam edecek olan film, Çin'den Moskova'ya tren yolculuğu yapan bir çifti anlatacak. Çift, kendileri gbi yolculuk yapan başka bir çiftle tanışınca, bir cinayetle bağlantılı olarak sürpriz olaylar yaşanacak.
Yorumlar
  • samantha morton bence ne olursa olsun sakatlanmasına rağmen beklenmeliydi bu kadar yetenekli bi oyuncuyu emily mortimer ile yer değiştirilmesine anlam sır erdiremiyorum. ok ortada bi proje var ve beklenmemesi gerekiyo şirket politikaları güzel bi senaryo ve başka şirketler bu tarz bi senaryoyu kendilerinden önce gibi çekme bi olumsuzluğa girmek istemiyolar ama şuda bi gerçek ki samantha morton Libertine filminde inanılmaz bir oyunculuk dersi vererek hem filmdeki insanları hemde beni büyülemişti. bence büyük bi kayıp olduğunu düşünüyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir