5 Haziran 2007 10:51

MTV'den Korsana Övgü

Müzik kanalı yılın sinemacılarını seçti!

MTV Film Ödülleri, sinema dünyasının geleneksel yarışmalarından farkını bir kez daha ortaya koydu. Dünya gençliğinin (MTV izleyebilenlerin) beğenilerini yansıtan ödüllere bu sene kaptan Jack Sparrow ağırlığını koydu. Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı, "En İyi Film" ödülünün sahibi oldu. Johnny Depp ise "En İyi Performans" ödülünü aldı! Mike Myers, Sacha Baron Cohen, Jaden Smith, Gerard Butler ve dev oyuncu Jack Nicholson ise diğer dallardaki ödüllere uzandılar.
Yorumlar
  • Johnny Depp'in Oscar'da ödül almayıp MTV'nin her sene O'nu ödüle boğması çok ho$uma gidio... =) MTV'nin önünde saygıyla eğiliorum... =))))

  • ya adam oynuyo yaoskarı biz ona kalbimizden vermişiz almasına gerek varmı oscarı ona hayranları zaten hissediriyo zatende pek katmıyo ya 1 numarıa diyorum

  • Benim en yerinde bulduğum ödül Jack Nicholso^n'un aldığı En Kötü Karakter ödülü oldu.

  • Bi tanede Oscar amca isteriz Depp için ;)

  • valla bu addam oscar şart olmuyo bole mısır patlıcan falan yane ayıp...:D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir