25 Eylül 2009 10:12

Mücevher Hırsızı Berry!

Halle Berry, Who Is Doris Payne filminde ustaların ustası mücevher hırsızını canlandırıyor...

Mücevher hırsızlarının büyükannesi Doris Payne'in yaşamı Who is Doris Payne adıyla sinema filmi oluyor. Yıllarca değerli taşları çalıp ortadan kaybolan ve en sonunda yakayı ele veren Payne'i beyazperdede Halle Berry'nin canlandırması kesinleşti!Payne'in bu işi sadece çok varlıklı insanlarla yapmış olması ve başka türlü geçinemediğini söylemesi zamanında sempati uyandırmıştı. Elli yıl boyunca zekice planlarla dünyanın en varlıklı ailelerinin mücevherlerini çalan Doris Payne, bugün 75 yaşında ve yakın bir zamanda özgürlüğüne kavuşmayı bekliyor.
Yorumlar
  • Halle Berry oscar aldıktan sonra Die Another Day hariç son derece vasat filmlerde oynadı. Onu daha çok ve kaliteli projelerde görmek istiyorum. Bu projede pek ilginç olmamakla beraber yinede merak ediyorum açıkcası...

  • Güzel haber.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir