10 Mart 2005 12:46

Muhteşem Dörtlü

Kilmer'ın kızları Japonya'dan önce Amerika'da

Uzakdoğu yapımlarının İngilizce olarak yeniden çevrimlerine alışmıştık ancak bu sefer çok satan bir Japon romanı doğrudan Amerikan versiyonu film yapılacak. Başrollerde ise Val Kilmer, Liv Tyler, Asia Argento ve Japon yıldız Tanobu Asono oynayacak.Ryu Murakami'nin romanından beyazperedeye uyarlanacak olan Coin Locker Babies'de, bebekken bir tren istasyonunun emanet dolaplarına terkedilen iki erkeğin hikayesi anlatılacak. Daha sonra evlat edinilip yarı çöl bir adada büyüyen çocuklar zamanı gelince kendilerini orada terkeden kadından intikam almak için büyük şehre doğru yola çıkacak.Video klip ve reklam yönetmeni olarak tanınan Michelle Civetta'nın beyazperdeye uyarlayacağı filmin senaryosunu da John Lennon'ın oğlu Sean Lennon, Jordan Galland, Peter Kline ve Michelle Civetta beraber yazacaklar.
Yorumlar
  • liv tyler artık son zmnlrda film yapmıyo ya bi bu film war geleck seznda robin williams la bi filmi cıkcak bekleym grlm

  • ya liv var daha ne olsun

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir