24 Ocak 2006 11:14

Mümtaz Sevinç Öldürüldü

Ünlü oyuncu arkasında sorular bıraktı

Tiyatro ve sinema sanatçısı Mümtaz Sevinç evinde öldürülmüş olarak bulundu. NTV-MSNBC'nin bildirdiğine göre Sevinç, bir arkadaşı tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Evinde Banu B. isimli bir arkadaşıyla tartışmaya başlayan Sevinç'in, tartışmanın büyümesi sonucu öldürüldüğü düşünülüyor.Polisi arayan Banu B.'nin olayı bildirmesi üzerine harekete geçen ekipler genç kadını da gözaltına aldılar.Şehnaz Tango dizisiyle izleyicilerin tanıdığı bir yüz haline gelen ünlü oyuncu; Gülün Bittiği Yer, Hayal Kurma Oyunları, Sır, Savunma ve Eltiler gibi birçok film ve dizide de yer almıştı.
Yorumlar
  • Hem sanatıyla hemde sesiyle değerli mi değerli bir oyuncuyu kaybettik güle güle mümtaz sevinç

  • daha çok çifte bela tv dizisiyle tanımıştım mümtaz sevinci daha sonra da sihirli annem dizisiyle taht kurmuştu büyük küçük izleyicilerin kalbinde.duyunca gerçekten çok şaşırdım.Allah rahmet eylesin.

  • İyiler az mı yaşamak zorundadır hep ? Sorunun cevabı en az sorunun kendisi kadar zor ama... İnsan yine de kendini alıkoyamıyor işte... Allahtan rahmet dilemekten başka yapılacak birşey yok sanırım...

  • bende haberi ilk olarak internetten öğrendim duyduğumda şok oldum.bir kez daha okudum gerçekten öldürülmüş.bir çok dizide oynamıştı.tiyatro oyununda oynamıştı.ayrıca sesi çok güzeldi dublajlık yapıyordu.çok büyük bir insanı kaybettik.allah rahmet eylesin nur içinde yatsın ama arkadaşlar size iyi bir şey söyleyeyim onu öldüren kadın şuçlu bulunmuş 26 yıllık hapse mahkum edilmiş yani yaptığı yanına kalmadı. saygılar.

  • istanbul d.t kamyon oyununda izleme fırsatı bulmuştum.müthiş bir oyuncu ve seslendirme sanatçısıydı.çok üzüldüm ve sorguladım.ölüm nedeni çok acı...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir