13 Mayıs 2003 23:41

Mumya Geri Dönüyor!

Şu kötü yürekli ölüleri toprağın altında tutamayacağız anlaşılan. Bu yılın macera-korku filmi "Mumya"nın box-office başarısı, bir devam filmini zorunlu kılıyor.İlk açıldığı hafta Amerika'da 43 milyon dolar hasılat yapmış, Türkiye'de altı haftada 588 bin seyirci izlemişti. Variety dergisinin haberine göre Universal Pictures, yönetmen Stephen Sommers ile bir devam filmi için tekrar anlaşma imzaladı. Dedikodulara göre mumya bu kez Londra'yı yerlebir etmek için geri dönecek ama maceranın büyük bölümü yine Mısır'da geçecek. Üzerinde konuşulan takvime göre çekimler gelecek yaz yapılacak ve film vizyona 2001 yılında girecek."Mumya'ya dünya çapında büyük bir ilgi oldu, dolayısıyla yenisini çekmek için sabırsızlanıyorum" diyor Sommers, Variety'ye verdiği röportajda.
Yorumlar
  • film gerçekten bir harika yapım. televizyonda ne zaman yayınlansaizliyorum.umarım başarılarınızın devamı gelir ve hatta umuyorum.imhotepi daha korkunç yaparsanız iyi olacağından eminim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir