16 Mart 2006 11:19

Mumya Üçlerken...

Kimler sette olacak?

Mumya serisinin üçlemeye doğru yol aldığını ancak filmin başrol oyuncuları Brendan Fraser ve Rachel Weisz'ın yeni filmde yer almak istemediklerinin duyurmuştuk. Weisz bir ara fikrini değiştirip Mumya 3 için el sıkışmıştı ancak tüm bu gelişmeler yaşanalı iki sene oldu.Moviehole'e konuşan filmi oyuncusu Oded Fehr yeni filmle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı ve durumun artık farklı olduğunu dile getirdi.Mumya serisinde Ardeth Bay'i canlandıran aktör ilk iki filmden seriye sadece iki oyuncunun, başrol oyuncuları Weisz ve Fraser'ın devam edeceğini duyduğunu söylemiş. İkisinin dışındaki tüm karakterler yeni olacakmış.Filmin senaristi ile görüştüğünü belirten Fehr, yazım çalışmalarının devam ettiğini ancak hikayenin hangi aşamaya geldiğini bilmediğini söylüyor. Ancak ipucu vermeden de duramıyor. O'Connell ailesinin oğulları artık koca bir delikanlı olmuş ve ailesinin yanında tüm maceralarda tam tekmil hazır bulunmaktadır. Rahat durmayan O'Connell'ların başı bu sefer de Çinli bir mumya, ilk imparator Qın Shihuang'la belaya girer.
Yorumlar
  • filmin devamı çekilirse çok güzel olur bence...bir roman gibi.....gökhan...

  • Brendan ve rachelsiz bir mumya düşünemiyorum aslında 3. filmin ne kadar gerekli olduğu tartışılır ama asıl karakterler eğer değişirse ve ortada devam olacak kadar sağlam bir senaryo yoksa filme destek vermeyi düşünmüyorum. Ama yinede kararsızım niye işin suyunu cıkartıyor bunlar bi kere olsun bir filmi tadında bırakmadılar...

  • cast değiştiyse we özellikle başroller...bence bi manası yoktur onun!!üzgünüm ama gerçekten böyle!aynı tadı alamıycaz hiç gereği yok..

  • imhotep yoksa ne anladım ben bu işten bayar bu film üzgünüm haaa eğlendirir mi eğlendirir brendan la ama ilk iki filmin tadı alınamaz

  • aklıselim birileri aklıselim bir arkadaşa, mumya serisinin korku filmi olduğunu söylemiş,bu aklıselim arkadaşta filmi korku filmi izler gibi izleyip beğenmemiş(mantıklı olarak).Ama seriye çocuk filmi muamelesi yapıyorsa, bu onun sinemadan anlamadığını gösteriyor ki beyazperde.com a takılmasını şiddetle öneririm.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir