28 Haziran 2006 14:08

Mumya Yıldızlarıyla Dönüyor

Fraser ve Weisz yeşil ışık yaktı

Mumya serisinin kesinlikle bir üçlemeye doğru yelken açacağından bahsetmiştik. Ancak filmin yıldızları Rachel Weisz ve Brendan Fraser Mumya 3 için kamera önüne geçmeye pek niyetli değildi.IESB'nin haberine göre durum değişti ve yıldızlar yeni filmde de maceracı çifti canlandırmak üzere stüdyo ile anlaşmak üzere.Daha önce Mumya serisinin oyuncularından Oded Fehr 'in yaptığı açıklamalara bu sayfalarda yer vermiştik. Fehr üçüncü filmde ilk iki filmden sadece başrol oyuncularının transfer olacağını söylemişti.Görülen o ki çiftimiz çocuklarını büyütmüş ve artık koca bir delikanlı olan Alex, anne babasınınkileri aratmayacak maceralar peşinde koşuyor. Üstelik antik Mısır'ın rahipleriyle değil, Çin İmparatorluğu'nun kurucusu Qin ile başı belaya giriyor.
Yorumlar
  • ya ne çin imparatorluğu ya mahfetmişler senaryoyu mumya mısırda başladı orda devam etmeliydi mistik havayı mahvederlerse olmaz ayrıca eski kadroda tam olmalı sadece filmin adını taşımamamalılar .

  • Evet başrol oyuncularının devam filmi için ikna edilmesi hayli zaman aldı. Şahsen eğer onlar bu filmde olmayı kabul etmezlerse ben bu filme kesinlikle gitmem, seri 3. filmle son bulması mumyada artık hakkın rahmetine kavuşmalı.

  • bence filmin çekilmesi hataydı

  • Bendede harika olacak özellikle başrol oyuncuları tekrar dönerse; Rachel Weisz (bu kıza bayılıyorum ne tatlı yaa), Brendan Freaser ve tabiki Imhotep rahibini oynayan şahız (malesef ismini şu an bilemiyorum). Kesinlikle bu üçlü filmde olmalı. Keşke ilk iki filmin yönetmenide olsa keşke. Inanın bu film daha fazla ses getirirdi...The Mummy zaten güzeldi, The Mummy Returns her şeti aldı daha üste taşıdı ilkinden de güzeldi efektler, konu/senaryo ilerleyişi, Firavunlar diyari Eski Mısırı bize olanca gerçekçiliğiyle yansıtması falan muteşemdi. Hele 2. filmin son sahnesi yokmu insanı acayip duygunladırmıştı...The Mummy III merakla sabırsızlıkla bekliyorum. Bu konuda tek kötü yan artık Eski Mısır Firavunlar diyarında olmamaları. Ne demek Çin Imparatorluğu falan ben Egypt & Imhotep derim başka bişeyde demem...

  • İki film de her zaman favorilerim arasında olmuştur,inşallah 3. film de güzel olur...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir