10 Ocak 2007 12:51

Mumya'nın Üçüncü Sıçrayışı

Cohen üçlemeyi sonlandırmak için görüşüyor!

Mumya serisinin üçleyeceğini daha önce çeşitli haberlerle duyurmuştuk. Eğer görüşmeler olumlu sonuç verirse, yönetmen Stephen Sommers'in yerini üçüncü filmde Rob Cohen alabilir. Brendan Fraser ve Rachel Weisz'in bir kez daha rollerinin başına geçmesine ise kesin gözüyle bakılıyor.Mumya 3'ün vizyonu için 2008 yılı düşünülüyor. Şüphesiz aksiyon sinemasında kendisini fazlasıyla ispat eden Rob Cohen, Stephen Sommers'in yarattığı seriye ilginç bir devam filmi çekebilir. Beklemeye değer!
Yorumlar
  • 3. seride jetli var dıoolar ben bu haberıı gecen sene temmuzdan berı okuyorum halaa cekeceklerrrr...... cekselerde ızlesek ?

  • Serinin bu filminde aksiyon sahneleri fazlaca olacak gibi buradanda söylim bu filmde JET Lİ de var sabırsızlıkla bekliyorum.....

  • Yönetmen değişmesin hele oyuncular asla ortada doyurucu bir senaryoda varsa ve bu gercekten serinin son filmi olacaksa neden olmasın?

  • yönetmen değişmese daha iyi olur bence.

  • İlk iki film güzeldi.Eğer hissellerim beni yanıltmazsa bu filmin diğer 2 filmin gölgesinde kalacağını tahmin ediyorum..bekleyelim görelim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir