25 Eylül 2009 10:12

Münferit Bir Olay

Beklenen filmin gösterim tarihi sinema salonlarındaki yoğunluk nedeniyle ertelendi...

Son zamanlarda her hafta 7-8 film vizyon izleyicisi ile buluşuyor. Bu film yoğunluğu içinde her türden film bulmak mümkün. Fakat bazı küçük ve ilginç çalışmalar bu kalabalık içinde sesini duyurmakta güçlük çekiyor; izleyici ise gündemi takip etmek için her hafta en az birkaç filmi sinemada izlemek durumunda.Sekiz filmlik haftalar bazı filmlerin takvimini de değiştirmeye başladı. Münferit filminin 14 Mart gözüken tarihi sinema salonlarındaki yoğunluk nedeniyle ertelendi. Film 22 Mart'ta Ankara Film Festivali'nde ve 15 Nisan'da İstanbul Film Festivali'nde gösterilecek.Dileriz, gerçekten merak ettiğimiz ve farklı bir çalışma olduğunu duyduğumuz Münferit çok da uzaklara gitmez.
Yorumlar
  • Neden bir Türk filmi ertelenen?yabancı film mi yokmuş?Çok Yazık!!!

  • bencede ertelensin ,bu afiş tasarımıyla zaten kaç kişinin ilgisini çeker bilmem,beğenmadim afişini.

  • Yerinde bir karar,şu an girerse yetmişbeş bin yaparsa mucize olur,nitekim halkımızın asıl beğenisinin Recep İvedik gibi filmler olduğu düşünülürse

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir