2 Mayıs 2014 00:00

Münir Özkul'un kızından açıklama

Güner Özkul, babası Münir Özkul'un öldüğü yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Güner Özkul, babası Münir Özkul'un öldüğü yönünde çıkan haberlere Twitter'dan yanıt verdi.


Özkul, haberleri sert bir dille yalanladı.

Güner Özkul sayfasına şunları yazdı: "Eğer bıkmadan usanmadan her gün 'Münir Özkul öldü' haberi yaparsanız bir gün haberiniz doğru olur.

Çünkü herkes bir gün ölür. Siz bile... Ama babam hala ölmedi, yaşıyor. Sizin haberinize rağmen, size inat yaşıyor. Her kimseniz artık!"

Yorumlar
  • Herkes gibi birgün Münir Özkul da bu hayata veda edecek ama O'nu yaşatacak o kadar çok filmi;oyunu vs. var ki,bir Kel Mahmut'u ,bir İbiş'i,bir Yaşar Usta'yı ve daha nice oynadığı karakteri kim unutabilir ki?O gitse bile her büyük usta gibi gönüllerde yaşamaya devam edecektir.

  • VARMI BUGÜN KOMEDİ VE DRAM,I İÇ İÇE OYNAYABİLEN BİR SAHNESİNDE AĞLAYACAĞINIZ GELİYOR TAM GÖZLERİNİZ YAŞLANIRKEN KAHKAHAYA GARK OLUYORSUNUZ MÜZİĞİ BİLE ÖZEL HÜZÜN VE NEŞE İŞTE BÖYLE BİR FİLİMİN MAHMUT HOCASI AYRICA DOĞAÇLAMA USTASI MEDDAH MÜNİR ÖZKUL ALLAH UZUN ÖMÜR VERSİN. FİLİMLERİNİ ONAR DEFA SEYRETMİŞİMDİR YİNEDE HİÇ KAÇIRMAM SEYREDERİM. SAYGILARIMLA.

  • allah hayırlı şifalar versin.seni cok seviyorum mahmut hocamm

  • allah acil şifalar versin

  • ALLAH hayırlı ömür versin

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir