25 Eylül 2009 10:12

Muro Milyonu Aştı!

Muro-Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine ilk 6 günde 1 milyon izleyici sayısını aştı...

5 Aralık Cuma günü 235 kopya ile 350 salonda gösterime giren Muro-Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine filmi ilk 6 günde 1 milyon izleyici sayısını aştı.İlk 3 günde 390.573 izlenen Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine filminin seyirci sayısı katlanarak artıyor. İkinci 3 günde yaklaşık 620 bin izleyiciye ulaşan film 1. haftasını tamamlamadan 1 milyonu aşkın sinemaseverle buluşmuş oldu.
Yorumlar
  • Bak güzel arkadaşım, bir insanın aksiyon filmlerinden hoşlanması sanat sinemasını sevmeyeceği veya anlamayacağı anlamına gelmez. Tabii senin arog a sanat sineması demen tamamen ayrı bir olay....Görsel efektlerine lafım yok ama film olduğunu gerçekten söylenemez. Sadece Cem Yılmaz Şov o kadar.... Ama ben de sana başka bir şey söylemeyeceğim, çünkü arog a sanat diyosan ve Cem Yılmaz para derdinde değil diyosan içinde bulunduğun rüyadan seni çıkarmak imkansız. Sen de "Cem Yılmaz yapsın da ne yaparsa yapsın" diyenlerdensin.Ben Cem Yılmaza garezim yok, güzel bir film yaparsa izlerim ama senin O kadar gözün kapalı ki ne yapsa seversin. Haklısın en iyisi birbirimizi kaale almamak.

  • francis profilini biraz dolaştım... Louis Leterrieri öven bir insanın sanat sinemasından anlamasını ne kadar bekleyebiliriz ki. The Incredible Hulk ve Transporter gibi içi boş abartı aksiyon filmlerini övüp ve de Louis Leterrierden mükemmel bir yönetmen diye bahseden bir insanı mı ciddiye alıp da burada dil döküyormuşum ben. haaha :D bundan sonra ne yazarsan yaz francis, kaale dahi almıyorum ;)

  • aroga film olduğu söylenemez diyen arkadaş... Sen de şunu bil ki, senin ve senin arkadaşlarının aroga " film olduğu söylenemez" demesi ciddiye alınmayacak bir söylemdir. Çünkü siz eğlence amaçlı genel sinema izleyicisisiniz. A.r.o.g eleştirmenlerin %90ından sinemamıziçin görsel bir şaheser olarak nitelendirilmektedir ve filme verilen emek, sanat yönetimi, işçilik inanılmaz düzeyde... A.r.o.g. ticari kaygılarla çekilen bir film değildir. Bunun için Cem Yılmazın yazılarını okuman yeterli. Çünkü sinemaya sinema olarak gerçekten önem veren tek komedyen Cem Yılmaz Türkiyede...

  • Ayrıca eğer haber arşivini tararsanız bu sitenin R.E.K.O.R. başlığı altında arog un en iyi açılışa sahip olduğunun haberini yaptığını görürsünüz. Eğer Cem Yılmazı karalamak isteselerdei bu haberi yapmazlardı. Haberin devamındaki yorum ise kişiye bağlıdır, herkes saygı göstermek zorundadır.

  • Ya nedense bu sitede herkes işine geldiği gibi konuşulmasını istiyor, işine gelmeyince "site sinemadan anlamıyor, taraflı olmuş" gibi saçma laflar ediliyor. Arkadaşım, "benim bildiğim kadarıyla film 500 bini aşmadı" demişsin peki hiç durupta düşündün mü ki sen her şeyi bilemezsin. Sitede çıkan haberlerin hepsini önceden biliyor musun? Burası bir sinema sitesi ve bir çok kişi haberleri buradan alıyor o yüzden bilip bilmeden karalamayalım siteyi. Ayrıca dizi repliğinden film yapıyorlar diyen arkadaş, Eğer arog un gerçekten film kalıplarına uygun bir film olduğunu ve para kaygısı ile yapılmadığını düşünüyosan daha sana ne diyeyim. Gözünüzde bu kadar büyütmeyin. Çevremde arog u izlemiş bir sürü kişi var ve hepsi aynı şeyi söylüyor: "komik bazı yerler var ama film olduğu söylenemez"

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir