25 Eylül 2009 10:12

Mustafa için Gala

Can Dündar'ın Atatürk'ü farklı ve bilinmeyen yönleriyle ele aldığı Mustafa, galasını Antalya'da yaptı...

Gazeteci ve belgesel yapımcısı Can Dündar'ın, Atatürk'ü farklı ve çok bilinmeyen yönleriyle ele aldığı Mustafa, galasını 45. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde yaptı. Filmin yönetmeni Can Dündar, filmi özellikle Atatürk'ün 70. ölüm yıldönümüne yetiştirdiklerini dile getirerek "İnşallah yeni çalışmaların önünü açar." dedi. Atatürk'ü, iki saatlik bir filme sığdırmaya çalışmanın çok büyük bir sıkıntı olduğunu söyleyen Dündar, "Filme koymadığımız bölümlerden bir film daha çıkar." diye konuştu.
Yorumlar
  • Sarı Zeybek ile gönlüme taht kurmuş bir yapımcı Can Dündar. Atatürkü en iyi anlatan ve yeni nesile tanıtabilen nadir bir insan. Bu son yapımını da sabırsızlıkla bekliyorum. Teşekkürler Can Dündar. keşke herkes en az senin kadar Atatürk sevdalısı olsaydı...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir