1 Ekim 2004 14:35

Mutant Atağı

Fox, X-3 için ilk hamleyi yaptı

X-Men'in babası Bryan Singer Superman'i tercih edip mutantları sahipsiz bıraktığından beri 20th Century Foxs serinin yeni filmi için hiçbir ciddi girişimde bulunmamıştı. Fox sonunda ilk hamleyi yaptı ve Simon Kingberg ile üçüncü filmin senaryosu için anlaştı.Marvel kahramanları ve fantastik filmler hakkında oldukça tecrübeli olan Kingberg böylelikle Fox için üçüncü süper kahraman senaryosunu yazmış olacak. Elektra'nın da senaryosunu yazmış olan Kingberg aynı zamanda Fantastik Dörtlü'nün de senaristi. Bu sebeple mutant hayranlarının içi rahat edebilir.Serinin çocukluğundan beri hayranı olduğunu belirten Kingberg ''Kendi bildim bileli bu çizdi romanı okuyordum ve ilk iki filmi de çok beğenmiştim. Zaten Fox ve Marvel'la daha önce çok çalıştım ve bu konuda çok tecrübeliyiz. İlk iki film gerçekten harikaydı ama yine de rahatlıkla diyebilirim ki; bu film X-Men üçlemesi için Kralın Dönüşü olacak'' diyerek oldukça iddialı konuştu.Fox, mutantalar için planlanan programda bir değişiklik olmadığını söylüyor. Yönetmen arayışına hız veren firma, 2005 yazında çekimlere başlamayı ve filmi 2006 mayısında vizyona sokmayı planlıyor.
Yorumlar
  • sonunda düzgün bir haber geldi bakalım dedikleri gibi olacak mı?yada ikinci filmi geçebilecek mi?

  • Çok iddalı gibi görünüyor.Umarız gerçekten öyledir...

  • Gel teskere gel

  • neyse tamamdır fantastic four'un ve elektranın senaristi de işin içinde warsa içim (beyazperde.com yöneticilerinin de dediği gibi) rahat edebilir...

  • En sonunda ama 2005 2006 çooook uzun.........

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir