6 Eylül 2004 00:31

Mutant Katilleri

Singer gitsede X Adamlar yola devam diyor

Bryan Singer çocukluğundan beri hayali olduğunu söylediği Superman uğruna X-Men serisini terk edince mutantlar sahipsiz kalmıştı. Her ne olursa olsun yollarına devam etmek isteyen yapımcılar bir yandan yönetmen ararken bir yandan da senaryoyla uğraşıyor ve X adamlara yeni bir imaj yaratmaya çalışıyor. X-Men 3'ten son dedikodularsa oldukça heyecan verici. Yeni mutant katili olarak sentinellere ne dersiniz?Matrix'le beraber adını duymaya alıştığımız bu dev katil robotları X adamların başına bela etmeye karar vermiş ekipten ilginç açıklamalar geldi. Guy Dyas ve James Jones, X-Men için sentinellerin tasarımını yapan ikili. Dyas ve Jones'un dediğine göre sentinellerin tasarımı ilk olarak Bryan Singer'ın isteği üzerine X-Men 2 için yapılmış ve maketler bile hazırlanmış. Ancak o aralar Superman'i aklının ucundan bile geçirmeyen yönetmen sentinel projesini üçüncü filme kadar rafa kaldırmış. Maliyeti 8 milyon dolar olan bu robotlar şimdilik depoda bekliyor ancak Singer hala sentinellerle ilgileniyormuş. Dedikodulara bakılırsa ünlü yönetmen sadece bu robotlar üzerine film yapmayı planlıyor. Ancak sentinelleri kullanmaya çok daha hevesli bir ekip de hazırda bekliyor.Total Film Magazine'in bildirdiğine göre X-Men 3'de bu dev robotları görmeye hazır olun. Matrix tadında bir X-Men'e ne dersiniz?
Yorumlar
  • Ayrıca arkadaşlar şu an Marvel evreninde Sentinel'lerin geliştirilmiş versiyonları var :)Ayrıca Matrix'in mazisi ne ki 40 yıllık X-Men onu herhangi bir yönden taklit etmek zorunda kalsın.Ben Matrix ve birçok başarılı bilim-kurgu filminde başarılı bulunan birçok şeyi 15-20 sene önce zaten çizgi-roman özellikle de X-Men karelerinde okumuştum zaten :)

  • OOOOHHHHHH BEE ...En sonunda x-men den umut verici haberler gelmeye başladı.Bu sentinel işi harika olur.Fakat sentineller illaha da çizgiromandakine benzeyecek diye bir kayde yok.Çünkü çr.dakiler bana çocuk masallarındaki devleri çağrıştırıyor.Bence sentineller matrıxdeki gibi olsada sorun değil.Taklit olmaması kaydıyla.Önemli olan sentinellerin etkileyici olması ve aksiyona katkıda bulunmaları.Ben sentinellerin başarılı olacağından , filme ayrı bir tat katacağından eminimde inşaallah filmin kurgusu değişmez(yönetmen değiştiğinden)

  • bildiğim (hatta gördüğüm) kadarıyla matrixteki sentinel lerle x-men 'nin sentib-nelleri arasında fiziksel bir benzerlik yok hatta x-men dekiler dev insan biçiminde (2 ayak, 2 el, kafa, 2 göz...). e tabi robot bunlar insan deil hemen gelmeyin üzerime...

  • mutant katiller renk katacaktır.çizgi romana daha yakın olur ve tadından yenmez.y

  • x-men evrenindeki sentineller,matrix'tekilerden farklıdır,sadece isimleri aynı.Matrix'de resimde de görülen,ahtapot kollu robotlarken,X-men'de insan formlu devasa robotlardır bu sentineller.Ancak x-men 3'de matrix'deki şekliyle kullanırlarsa sentinelleri, pek yakışacağını sanmam.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir