11 Şubat 2006 02:07

Mutantlar Afişe Oldu!

X adamlar tek tek vuruyor

Brett Ratner'in mutantlarının serinin üçüncü filminde, The Last Stand (Son Direniş) adı altında can yakıcı bir mücadele vereceğini bu sayfalarda okumuştunuz.Ve nihayet Fox Stüdyoları X-Men 3'ün teaser posterlerini fanların beğenisine sundu. Her bir kahramanın tek tek poz verdiği posterler yüreğimizi hoplatmaya yetti de arttı bile.Yukarıda Wolverine'le düşündüren X adamların diğer pozlarını keşfetmek için aşağıdaki resimleri tıklayabilirsiniz…Yorumlar
  • bu film'in bence daha devam etmesi gerekiyor seyirciden çok istek alan bir film olduğu için 3 bölümde bitecek bir macera değil :))

  • storm hariç afişler mükemmel olmuş, storm ise dergi kapaklarından fırlamış gibi...

  • Bence afişler güzel ama belki biraz daha hareketli olbilirdi. Ama yinede harika!... aaaah keşke X4 çekilir de , film deki ilk türk mutant ben olurum.

  • ben afişleri begendim sadece storm(halle berry) biraz sanki hani dergiye poz verirsin ya o sekilde olmus gibime geldi,beki bi fırtına veya şimşek öğesi koysalardı resme, bence muhtesem olabilirdi ama yinede güzel saygılarr....

  • pardon. nerdeyse her bolumu diycektim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir