15 Haziran 2005 13:54

Mutantlara 3. Bakış

X adamların posteri nabız yükseltti

Bryan Singer'ın Superman Returns uğruna seriyi terk edişiyle yılan hikayesine dönen X-Men 3 gerilimine son nokta kondu. Brett Ranner'in kesin olarak yönetmenliğe atanmasının ardından üçüncü filmin teaser posteri de huzurlarınızda. X adamları tam kadro döndürmeyi başarabilen 20th Century Fox yeni film için bu kadarla da yetinmemişti. Vinnie Jones'un Juggernaut, Kelsey Gramer'ın Beast ve Maggie Grace'in de Kitty Pryde olarak mutantların arasına karışmasının peşi sıra X 3 için kesin tarih de kondu.Ratner, X 3'ün çekimlerine Ağustos'ta başlayacak ve yukarıdaki teaser posterin bildirdiği üzere mutantlar 26 Mayıs 2006'da yeniden sinemalarda olacak.
Yorumlar
  • poster iyi gözüküyor

  • ÇOK İYİ.POSTER HOŞUMA GİTTİ.

  • posterden anlaşıldığına göre yine konu wolverine üzerineolacak gibi gözüküyor.

  • Poster güzel görünüo. Ben bryan Singer ın ayrıldığını duyunca üzülmüştüm doğrusu. Sanki bu film asla çekilmicekmiş gibi hissetmiştim. Şimdi içime biraz su serpildi walla. Şimdi geriye sadece Brett Ranner neler yapıcağını merak etmek kaldı :)

  • muhteşem ya inanılmaz bir haber

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir