16 Eylül 2004 18:27

Mutantlara Yaratık Dopingi

Weaver, Singer'sız da olsa X-Men'de mi?

Bryan Singer X-Men'i bırakıp Superman'e uçalı çok oldu ama ardından başlayan dedikoduların sonu gelmek bilmiyor. Canadian Press'in yazdığına göre Singer X-Men'den ayrılmadan hemen önce Sigouney Weaver'la üçüncü film için anlaşmış. Halle Berry'nin Oscar kazanıp mutantlar arasındaki ufak rolünü beğenmemesiyle açılan boşluğu doldurmak için yeni bir karakteri seriye eklemeye karar veren yönetmen, herkesin aklına Yaratık filmleriyle kazınan Weaver'ı Beyaz Kraliçe Emma Frost'u oynaması için ikna etmiş. Haber basına X-Men'in eski, Superman'in yeni senaristi Dan Haris tarafından duyuruldu. Canadian Press'e beraber yaptıkları açıklamada olayı anlatan ikili ileride ne olacağı ile ilgili kesin bir şey söylemedi. Weaver eğer yeni yönetmenle anlaşılabilirse X-Men'de severek oynayacağını söylüyor. Harris'e göre beyazperdede süper kahraman olmak seyircinin size hayran hayran bakmasına yol açıyor ve kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat. Weaver'sa bu konuda mütevazı davranmayı tercih edip sadece ''Deneyeceğim'' diyor ve şakayla karışık Harris'e ''Öyleyse beni Superman'e'' ekle teklifinde bulunuyor. X-Men'in yeni babası henüz netleşmedi ama Beyazperde.com okuyucularının da hatırlayacağı gibi yönetmenliğe en yakın isim hala Buffy ve Angel serilerinin yaratıcısı Joss Whedon. Eğer yönetmen ve oyuncu anlaşabilirse Weaver için yazılan Emma Frost yakında beyazperdede olacak.
Yorumlar
  • Sigourney Weaver'ı severim, fakat ne yazık ki (çizgiromanın takipçilerinin zaten hemen farkedeceği bönemli bir detay) Emma Frost rolü için epey yaşlandığını olduğunu kabul etmek gerek.

  • x menin akıbeti de batmaninki gibi olacak herhalde(umarım olmaz)ilk film çok iyi giderken sonradan olan bu değişiklikler yaramayacak gibi ayrılanların yaptıkları kabul edilebilir cinsten değil

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir