11 Temmuz 2004 12:54

Mutantlardan Superman'e Transfer

Çelik Adam yönetmenini buldu mu?

Superman filminin çekileceği kesin ama Çelik Adam'da dahil hiç bir oyuncu ya da yönetmen henüz belli olmadığı için dedikodular aralıksız devam ediyor. En son ve belki de gerçekleşmesi en muhtemel olan da, mutantlara hayat veren Bryan Singer'ın yönetmen koltuğuna çok yakın olduğu.X-Men serisinin hem yönetmeni hem de senaristi olan Singer'ın yeteneğini aslında çok daha evvelden, Olağan Şüpheliler'den biliyoruz. Hollywood'u son olarak meşgul eden dedikodu ise Warner Bros.'un başkanı Alan Horn ile Singer'ın gizlice bir akşam yemeğinde bir araya gelmesi. Gizlice olmasına aldırmayın kulislerde kazanlar kaynamaya başladı ve yemeğin amacı herkes tarafından biliniyor, tabi ki Superman. Yönetmene yakın kaynaklar da teklifin geri çevrilme ihtimalinin çok düşük olduğunu söylüyor. Süper kahramanımızla Bryan Singer'ı bir arada görme ihtimali çok yüksek ve mutantlarla oldukça tecrübe kazanan yönetmenin Çelik Adam'la başarılı olma ihtimali de. Gerçek olup omayacağını da beraber göreceğiz...
Yorumlar
  • bryan sınger x-men ve süpermeni birarada yürütebilecekse sorun yok ama süpermen için x-men den ayrılacaksa hayır hayır hayır.yoksa bizlerin ahı tutar karışmam.

  • Bir Singer hayranı olarak bu transferin muhteşem olacağını düşünüyorum. Bryan Singer X Men lerde ve daha önce Olağan üstü Olağan Şüphelilerde ne kadar muhteşem bir yönetmen olduğunu gösterdi.

  • bryan singer xmen le neler yapacağını gösterdi.süpermen filmini yönetirsede iyi iş çıkaracağını tahmin ediyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir