6 Aralık 2005 16:00

Mutantların Üçüncü Yürüyüşü

X adamların fragmanı can yakıyor

X-Men 3'ten gelen ilk görüntülerin ardından Brett Ratner yönetimindeki mutantların teaser'ı da serinin fanlarının beğenisine sunuldu. Öyle görülüyor ki Ratner, Bryan Singer'ın yokluğunu aratmayacak.Wolverine, Storm, Beast, Angel…derken Ratner her bir mutantın az da olsa yüzünü göstermekten kaçınmamış. Aksiyonu bol teaser şimdiden heyecanı doruk noktasına çıkardı.Siz de Mayıs'a kadar zaman nasıl geçer diye düşünüyorsanız tıklamanız gereken adres aynı, Fragman.tv… Bir yandan aşağıdaki resimlerle mutantların son görünümüne göz atabilir diğer yandan teaser'ın keyfini çıkarabilirsiniz. Keşfetmek için tıklayın…Yorumlar
  • Bence bu filim bomba gibi .... Sabırsızlıkla izleyeceğim günü bekliyorum

  • Fragman kesinlikle fazlasıyla merak uyandırıyor ve ilk iki serisini aratmayacak gibi gözüküyor yalnız Jean Grey olayı biraz olayını çizgi filmlerindeki senaryodan farklı yapmışlar sanırım Magnetnun yanında yer almıyordu ama yinede çok güzel olacağına hiç şüphem yok mayısı sabırsızlıkla bekliyorum..

  • bu 3. filmde diğer filmleri gibi güzel olacak bence..sabırsızlıkla bekliyorum...

  • tanrım 26 mayıs a kadar nasıl bekleyeceğim bu teaser ı da gördüm ya artık günler geçmez aslında x-men beyaz perdeye yansıtılmak için çok riksli ve zor bir film çünkü birden fazla kahraman ve herbirinin ayrı hayranları var . bu hayranların hepsini tatmin etmek ise imkansıza yakın ilk iki filmde de öne çıkan kahramanlar oldu bu filmin yıldızlarıda belli storm ve jean grey ki bi beni çok mutlu ediyor zira storm benim favori x-men im hele o yerden havalanışını gördüm ya artık geceler bitmez heyecan hat safhada gel 26 mayıs gell !!!

  • fragmanı nı kulaklık ile dinleyip izledim çok süper yaaaaauuvvv bu frağman bile yeter bende öyle gözüküyoo kii x1 'de x'2 de geçecek demek ki yönetmenin değişmesi lazımmış bu kadar beklememize değdi doğrusu eskiler doğru demiş acele işe şeytan karışır diye şayet bu filmi aceleye getirselerdi bu kadar güzel olmazdı (en azından fragmanından anladım)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir