25 Eylül 2009 10:12

Mutlu Ol!

Yetenekli oyuncu Anne Hathaway sahnede ve beyazperdede efsanevi aktris Judy Garland'ı canlandıracak...

Rachel Getting Married'de Oscar'lık bir performans ortaya koyan ve doğal olarak aday olan, müthiş yetenekli oyuncu Anne Hathaway; efsanevi oyuncu Judy Garland'ı canlandırmaya hazırlanıyor.Gerald Clarke'ın Get Happy: The Life Of Judy Garland isimli biyografisi hem beyazperdeye hem de sahneye uyarlanacak. Anne Hathaway'ın iki alanda da Garland'ı canlandıracağı açıklandı.Garland çok genç yaşta kamera önüne geçmiş, fakat görkemli hayatı çeşitli intihar teşebbüslerinin ardından, 1969 yılında aşırı dozda ilaç kullanımıyla trajik bir şekilde sona ermişti.
Yorumlar
  • Bu yıl adından en çok söz ettiren oyuncuların başında geliyordu Anne Hathawey, artık onu daha ciddi roller ve performanslarla izleyeceğimizden eminim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir