13 Mayıs 2003 23:41

Müzedeki Hayalet Marceau

Soldaki haliyle hiç de korkutucu olmayabilir, fakat Fransa'nın önde gelen dilberlerinden Sophie Marceau "fotoğrafta durduğu gibi durmuyor"...Güzel yıldız, yakında Avrupa'da vizyona girecek olan son filmi BELPHéGOR - LE FANTOME DU LOUVRE'da (Louvre Müzesi Hayaleti Belphégor) hayranlarını bu kez korkutacak. Bir tür Operadaki Hayalet uyarlaması olan yapımın yönetmeni Jean-Paul Salomé ve oyuncu kadrosunda Michel Serrault da yer alıyor.
Yorumlar
  • ben film seven vede hayatımda onlara yer veren bir insanım insanın akıl gücü bunların en kesin ispatı gerçekte varmı sorusu olsada ne kadar güzel olurdu hayalet özgür bir hayalet olmak buda eski mısırdan kalma bir film güzel vede inandırıcı olması süper deneyimlerle vede tarih asıllı bir film bakmak gerçekten mükemmel tşkl beyaz perde adına.

  • gerçekten harika bir film. özellikle sophie marcaeu'nun performansı üst düzeyde. filmin konu örüntüsü de sürükleyici bir etkiye sahip. mekan seçimleri de filme ayak uydurunca neredeyse tadından yenmeyecek bir kıvama bürünmüş adeta. kesinlikle izlemenizi öneririm...

  • Sophie Marceau ya ragmen film vasat hatta vasat ötesiiiiiiiiiiii! Hem paraya hem zamanınıza yazık!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir