6 Eylül 2016 13:25

Mynet Sinema ve Tinq bir arada

Türkiye’nin sinema platformu Mynet Sinema ve sosyal sinema uygulaması Tinq, birlikte kullanıcılarına sosyalleştirilmiş bir sinema deneyimi yaşatmak için bir araya geliyor.

Uzun yıllardır sinema dünyasından en güncel haberleri kullanıcılarıyla buluşturan Mynet Sinema ve kullanıcılarına filmler ve dizileri puanlayarak birbirleriyle etkileşime geçmeleri fırsatını sunan mobil uygulama Tinq, güçlü bir iş birliğine giriyor. Hem Mynet Sinema hem de Tinq, iki platforma arasında bir köprü kurarak kullanıcılarına daha soysal ve daha renkli bir film izleme deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Mynet Sinema, Tinq üzerinde oluşturulan profil üzerinden kendisiyle iletişime geçmek isteyen Tinq kullanıcılarıyla doğrudan iletişime geçip, öte yandan etkileşimli film listeleri ve Tinq’e özel içerikler oluşturacak. Tinq ise, Mynet Sinema’da yine Mynet Sinema platformuna özel içerikler sunmakla birlikte, kullanıcılarına Mynet Sinema aracılığıyla geniş kitlelere ismini duyurup Mynet Sinema’da yayınlanacak kişisel film listeleri oluşturma imkanı sunacak.
İki platformun bu iş birliğiyle birlikte sinemaseverler, hem web üzerinde hem de mobil uygulamalar üzerinde çok daha sosyal ve çok daha yenilikçi bir film izleme deneyimine erişecek. Tinq’in güncel ve sosyal yapısının yanı sıra, Mynet Sinema’nın deneyimi ve değişen içerik yapısı kullanıcıların sinemaya dair her şeye kolayca erişmesine, bununla birlikte de benzer film zevklerine sahip kişilerle etkileşime geçmesine ön ayak olacak.

Önümüzdeki günlerde ilk adımları atılacak olan bu iş birliği, film izlemekten keyif alan herkesi iki platformun bu etkileşimli yapısını keşfetmeye ve sinemanın birleştirici yönünü tanımaya davet ediyor.
TINQ HAKKINDA


Türkiye’nin ilk sosyal tavsiye platformu ve tematik sosyal ağ melezi TINQ, sinema tutkunlarını buluşturuyor. Türkiye’de geliştirilen mobil sosyal ağ TINQ, işte tam bu noktada devreye giriyor. Kullanıcıların alışkanlıklarına, beğenilerine ve tüketim zevklerine uygun özel tavsiyeler geliştiriyor. TINQ aynı zamanda, aynı beğenilere sahip kullanıcıları buluşturuyor ve birbirleriyle sosyalleşebilmelerine olanak sağlıyor. 1 yıl süren beta yayının ardından 1 Temmuz 2016’da kullanıcılarla buluşan TINQ’in veri tabanında 1.5 milyonun üzerinde film ve dizi bulunuyor. 1.7 milyonun üzerinde film ve dizi oylamasının gerçekleştiği TINQ’te günlük 26 bin aktif kullanıcı bulunuyor. TINQ’te sinema tutkunları, günlük ortalama 25 bin oylama ve yorum gerçekleştiriyor.
Uygulamayı yüklemek için > tinq.co
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Rocky Balboa’yla efsane yükseliyor Rocky Balboa’yla efsane yükseliyor

   Michael B. Jordan, üç kez Oscar adayı Sylvester Stallone ve Tessa Thompson’ın ilk filmdeki rollerine geri döndüğü, Adonis Creed’in hikayesinin bu yeni bölümünde, genç boksörün yeni kavuştuğu şöhret, aile, babasının mirası ve şampiyon olmak için sürekli mücadelesi söz konusuyken, ringde ve ring dışındaki hayatı anlatılıyor.

  • ‘Araf 2’ için geri sayım başladı ‘Araf 2’ için geri sayım başladı

   2006 yılında vizyona giren Biray Dalkıran’ın yazıp yönettiği korku gerilim filmi “Araf”; 12 yıl aradan sonra geri dönüyor.

  • Filmlerdeki çekim hataları Filmlerdeki çekim hataları

   Milyonlarca dolar harcanan Hollywood yapımlarındaki hatalı sahneler, dikkali izleyicilerin gözünden kaçmadı!

  • Dakota Johnson festivale damga vurdu Dakota Johnson festivale damga vurdu

   Marakeş Film Festivali’nin jürisinde yer alan genç oyuncu Dakota Johnson güzelliğiyle festivale damga vurdu.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir