27 Eylül 2004 10:18

Nakata Sonunda İkiledi

İkinci Halka'dan ilk manzaralar gönül fethetmiyor

Hollywood ne yaptı ne etti, Ringu serisi ve Karanlık Sular'la bir anda Japon sinemasının yıldız yönetmeni olan Hideo Nakata'yı transfer etti. Beyazperde.com okurları uzun zamandır biliyor, Ringu'nun Amerikan versiyonu olan Halka'yı Gore Verbinski çekmişti ancak film Ringu kadar başarılı olmayınca Halka 2'nin başına serinin gerçek babası Hideo Nakata getirilmişti. Yönetmen değişikliğiyle beraber genişleyerek tam kadro yola devam eden Halka 2'den ilk görüntüler yayınlandı ancak ne kadar tatmin edici oluğuna siz karar verin.Naomi Watts'ın canlandırdığı Rachel Keller karakterinin esrarengiz video kaset yüzünden yaşadığı dehşet yeni filmde de devam edecek. Artık herşeyi geride bırakmaya çalışan Rachel oğlu Aidan'la beraber Asheville adlı ufak bir kasabaya taşınır. Kasabanın yerel gazetesinde iş bulan Rachel, David Rourke (Simon Baker) adlşı bir muhabirle beraber, polis kayıtlarının çalınması üzerine çalışmalara başlar. Olaylar gittikçe garipleşirken oğlu Ai,dan'da başlayan tanımsız hastalık belirtileri Rachel'ın yeniden Samara Morgan'ı düşünmeye başlamasına yol açar. Dehşet yeniden mi başlayacaktır? Genç kadın yeniden Seattle'a döner, bu sefer Samara'nın geçmişini daha derin araştırmaya kararlıdır.Halka her ne kadar başarılı bir seri olsada, biz Nakata'nın artık yeni yapımlara yöneleceğini umuyorduk. Karanlık Sular'ın Amerikan versiyonunu da yapacağı söylenen yönetmen umarız artık aynı sulardan çıkar da yepyeni yapımlara yönelir. Halka 2'den ilk manzaraları tıklayarak görebilirsiniz.Yorumlar
  • "Ringu"nun kötü olduğunu söyleyen arkadaşlara katılmıyorum. Bence bayağı iyiydi. Tabi aynı şeyi Ringu 2 için söyleyemeyeceğim.Çok karışık ve saçma bir filmdi! birbuçuk saat bi filmi izleyip de birşey anlamadığım hiç olmamıştı! Umarım Hideo Nakata daha bukez daha iyisini başarır!

  • beklenen film sonunda geliyor... ilki muhteşem di... buda öyle olacaktır...

  • filmin japon versiyonunu beyenen arkadaşlara inanamıyorum.. filmin japon versiyonu basit bir tv filminden farksızdı. ben japon versiyonundan önce amerikan versiyonunu izlemiştim film baya hoşuma gitti bazı arkadaşlarımda japon versiyonunu çok övdü ve bende seyrettim ama daha kötü olamazdı dedirtti bana bu versiyon.ben de umuyorumki ring-2, ring kadar başarılı olur

  • Bencede Halka Ringudan iyiydi ! Ben Ringu'yu birkaç arkadaşımla seyrettim. - Bakın halkanın daha korkuncu daha iyisiymiş, Orjinali hem ! Diye başlayan bir cümlenin ardından, Rezaletti bana göre. Cafer Özçeliğihe her konuda katılıyorum ve endişesini paylaşıyorum. Umarım Halka 2 nin kaderi Ringu gibi olmaz.

  • Valla bence filmin posteri tek başına yetiyor...Üstte olan hani...Açıkçası beni hayatım boyunca korkutmayı başaran 2 filmden biri(Diğeri Cevapsız Arama)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir