15 Mart 2005 16:09

Nakata'nın Gözü Açıldı

Halka'nın yönetmeninden Pang uyarlaması

Uzakdoğu korku filmlerinin İngilizce remake'lerini yapma modası hız kesmeden devam ederken, Hong Konglu Pang Kardeşler'in Göz (The Eye) serisinin ilk Amerikan versiyonunun başına da Ringu'nun yaratıcısı Hideo Nakata getirildi.Kör bir kızın kornea naklinden sonra yeniden görmeye başlamasıyla başlayan gerilim dolu günlerin anlatıldığı korku filmi Göz'ün haklarını uzun zaman önce Tom Cruise'un satın aldığını zaten duyurmuştuk. Cruise filmin yapımcılığını Paramount'la paylaşmaya karar verdi ve filmin yönetmenliğini yapması için de kendi filminin remake olan Halka 2'nin çekimlerini tamamlamış olan Nakata'yla anlaşıldı.New Line için Out filmini de yönetecek olan Nakata, Göz'ün başına geçerken serinin esas sahipleri Pang'lar da boş durmuyor. Hong Konglu biraderler de Hollywood'a transferlerini tamamladılar ve bu sayfalarda okuduğunuz gibi, Sam Raimi için çekecekleri korku filmi Scarecrow'un çalışmalarına başladılar.
Yorumlar
  • Halka'nın amerikan versiyonlarıda japon versiyonlarıda harika ben suan ayırt edemiyorum amerikan serisi tamamlansın o zaman konuşuruz. Göz'ün uyarlanacağınada cok sevindim japon versiyonunu izleyememiştim.

  • halkaların( yani 1-2 ) japoncasını çok beğenmiştim. halka-1 amerikan o kadar iyi değildi. bakalım amerikan halka -2 nasıl olacak? bugün fragmanından gördüğüm kadarıyla gerilim dozu yüksek.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir