2 Şubat 2006 14:08

Narnia Devam Derken...

Caspian, ustanın dilinden konuşuyor

Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap dünya çapında 637.8 milyon dolarlık bir hasılat elde edince Walden Media'nın ikinci filmin hazırlıklarına giriştiğini duyurmuştuk. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre Andrew Adamson ikinci filmin başına geçmeyi de kabul etti.Us ta yönetmen serinin dördüncü kitabı olan Prince Caspian'ı beyazperdeye uyarlayacak. Küçük kahramanlarımız artık kendi dünyalarına dönmüştür ancak günün birinde okula giderken büyünün etkisini yeniden hissederler. Narnia tahtının varisi zor durumdadır ve kahramanlarımızın yardımına ihtiyacı vardır.Adamson'ın yıl sonuna doğru çekimlere başlaması planlanıyor. Narnia fanları için 2007 yılbaşısı o kadar da uzak bir tarih olmasa gerek.
Yorumlar
  • nie 2. kitaptan basladılar sonra 4 e gectiler gibi şeyler yazanlar olmus sölemek istedim.. filmi kitaptaki 1 - 2 - 3..... sırasına göre deil basılıs sırasına göre çekiolar :)

  • Yanlış bilmiyorsam serinin 1. hikayesi ile karakterler bakımından doğrudan bağlantılı olması. Diğer hikayelerde daha değişik karakterler seriye konu oluyor. Ama okumadığım için seriyi tam olarak emin değilim kulaktan dolma sadece bildiklerim:)

  • ya bir şey sorcam.narnia nın prince caspian iki değil ki!!!!! o dördüncüsü.neden 4 ü çekiorlar?

  • ilk film harikaydı eminimki 2.side öyle olacak.inşallah müzikleride 1.si kadar güzel olur

  • ilki güzeldi umarım buda öyle olur

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir