6 Mayıs 2005 11:42

Narnia'dan Sonra

Karanlık Walden Media için yükseliyor

Harry Potter'ın başarısının ardından fantastik serilere merak saran yapımcıların başında Walden Media geliyor. Narnia Günlükleri'nin peşinden The Dark is Rising Sequence serisini de satın alan firma yeni bir üçlemeye hazırlanıyor.Susan Cooper'ın beş kitaplık serisinden uyarlanacak olan filmlerin ilki, ikinci kitaptaki hikayelerden uyarlanacakmış. The Dark is Rising serisi, 11. yaş gününde kendisinin çok özel biri olduğunu keşfeden bir çocuğu anlatıyor.Ölümsüz bir grubun son üyesi olduğunu keşfeden çocuğun, dünyadaki kötü güçlere karşı savaşmak zorunda olduğunu hatta dünyanın kaderinin kendi ellerinde olduğunu öğrenince tüm hayatı değişiyor.Narnia Günlükleri'nin film haklarını satın alan Walden Media, Disney ile anlaşmıştı ve Disney, Aslan, Dolap ve Cadı'nın çekimlerine devam ediyor. İlk teaser'ı önümüzdeki haftasonu yayınlanacak filmle ilgili tüm gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • kitapların sinemaya aktarılması bence gayet başarılı oluyor. hazır elleri değmişken David EDDİNGS in Belgariad serisine de el atsalar sevinirdim.. ii seyirler

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir