8 Şubat 2006 20:44

Nasıl Banka Soyulur?

Teminatör'ün yakışıklısı yanına bir de güzel bulunca...

Terminatör 3'ün John Connor'ı Nick Stahl, Erika Christensen'le bir komedi filminde rol alacak. Variety'nin bildirdiğine göre How to Rob a Bank, Andrew Jenkins'in de ilk yönetmenlik denemesi olacak.Bir banka çalışanı ve yirmili yaşlardaki bir genç, bulundukları banka soyulmaya kalkışınca; polisler ve hırsızlar arasında arabuluculuk yapmakla görevlendirilir.Senaryosunu da Jenkins'in yazdığı bağımsız yapımın çekimlerine önümüzdeki hafta Los Angeles'ta başlanıyor.
Yorumlar
  • konu bize oldukça aşina. bir tek yönetmen ve oyuncular farklı. etliye sütlüye dokunmayan, eğlencelik bir film şekillenecek gibi. bakalım ne olacak, bekleyip göreceğiz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir