29 Mart 2011 00:00

Natalie'nin dublörü isyan etti

'Siyah Kuğu' filmindeki performansıyla 'En İyi Kadın Oyuncu' dalında Oscar kazanan Natalie Portman'a büyük suçlama...

Filmde Portman'ın dublörlüğünü yapan Sarah Lane, ünlü yıldızın nişanlısı tarafından yapılan 'Dürüst olmak gerekirse, dans sahnelerinin yüzde 85'inde Natalie kendisi oynadı' açıklamasını reddetti. Sahnelerin sadece yüzde 5'inde Natalie'nin oynadığını söyleyen Lane 'onun yüzünü photoshop yöntemiyle benim vücuduma yerleştirdiler' dedi.


NATALİE PORTMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..


Lane aynı zamanda bu olayda mağdur edildiğini, filmin yapımcısı Ari Handel'in kendisini bu gerçekler konusunda sessiz kalmaya zorladığını söyledi. Şu anda açıklama yapmasının sebebini ise "bu profesyonelliği küçük düşüren bir şey. Ben bu işi 22 yıldır yapıyorum. Bir film yıldızı bile olsanız yarım yıl olmadan bir konser piyanisti olabilir misiniz" dedi.


FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


Bu açıklamaların üzerine filmin yapımcıları tarafından da bir açıklama geldi. Açıklamada "Sarah'ya yaptığı çalışmadan ötürü minnettarız. Yine de filmin finalindeki dansın büyük çoğunluğunu Natalie kendisi gerçekleştirdi." denildi.

Yorumlar
  • "Siyah Kuğu" geRçekten mükemmeL biR fiLm ve fiLmde Danstan çok; nataLi'nin kişiLik çatışmasını yaşayan biR kız oLaRak mükemmeL biR oYuncuLuk seRgiLediğini ve ödüLü hakettiğini düşünüyoRum,,,

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir