22 Ağustos 2009 16:46

Nazi Karşıtlarının Savaşı

Brad Pitt, Tom Cruise'un Nazi filmini gülünç bulmuş!

Quentin Tarantino'nun son filmi Soysuzlar Çetesi'nin ülkemizde vizyona girdiği bu hafta, Hollywood'dan tartışma başlatacak haberler de geldi. Filmin başrol oyuncusu Brad Pitt, yine Naziler'le ilgili olan Tom Cruise'un filmini eleştirdi.Pitt, Tom Cruise'un rol aldığı ''Valkyrie'' isimli filmi ''gülünç'' bulduğunu söyledi. Alman ''Stern'' dergisine konuşan Brad Pitt, Tarantino'nun yönettiği ve kendisinin de başrolünü üstlendiği ''Inglorious Basterds'' adlı filmi değerlendirdi.İkinci Dünya Savaşı döneminin, sinema dünyası açısından önemli bir konu olduğuna işaret eden Pitt, ''İkinci Dünya Savaşı daha pek çok hikaye çıkarır ve filmlere konu olabilir. Ancak bence Quentin Tarantino, bu konuya noktayı koydu'' dedi.Filmin bu türde söylenebilecek her şeyin söylendiği başarılı bir yapım olduğunu vurgulayan Pitt, filmin her türlü sembolü yıktığını belirtti. Ünlü aktör Pitt, ''Yapılacak iş bitmiştir; işte hikayenin sonu'' sözleriyle rol aldığı filmi övdü.Tom Cruise'un rol aldığı 2008 yapımı ''Valkyrie'' filmine ilişkin yorumu da sorulan Pitt, iki film arasında kıyaslama kabul edemeyeceğini söyledi. Pitt, ''Valkyrie'' isimli yapımla ilgili, ''Bu, çok gülünç bir filmdi'' dedi.
Yorumlar
  • Ben şu anda brad e gülüyorum Filmlerini karşılaştırması bile yanlışsoysuzlar çetesi 5 para etmez.Valykrie soysuzlar çetesinden çok daha kaliteli bir yapım.

  • kusura bakma bradcim ama sen filmlerde figüranken bu adamın oscar adaylığı vardı 2 tane iyi yönetmenin iyi filminde oynadım diye iyi oyuncu olunmuyo demek anjelina tam adam edememiş seni...

  • çocuk gibiler yaa :)

  • ben bahsettiği filmi izledim ve çok da hoşuma gitti. acaba aynı filmden mi bahsediyo ya da Türkiyede olduğu gibi çıkacak filmini pazarlamaya mı çalışıyor??? kavrayamadım

  • Boyle cocukca bi rekabet pitte yakısmadı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir