8 Mayıs 2006 09:18

Ne Yaptın Frodo?

Elijah gangster oldu

Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin Frodo'su olarak sinemaseverlere adını ezberleten Elijah Wood, Bryan Gunnar Cole'un Day Zero'sunda bir çete üyesini canlandırıyor.JoBlo New York'ta çekimleri devam eden filmden ilk görüntüleri yayınladı.Yukarıdaki ve aşağıdaki fotoğraflarla, üç arkadaşın hikayesi olan filmden ilk yansımaları izleyebilirsiniz. Hatta bir karede Wood ve Chris Klein'ı aynı karede bile görebilirsiniz.Elijah Wood'un saçlarını kazıttırdığı, kafasına dövmeler yaptırdığı ve bol bol sigara içtiği filmi Frodo hayranlarının sabırsızlıkla beklediğine şüphe yok. Keşfetmek için resimleri tıklayabilirsiniz.Yorumlar
  • bu filmle ii çocuk imajını sevimli rolünü tamamen silecek gibi. onun bu rolüde cok ii oynayacağından süphem yok. merakla bekliorum.bence cok yakısıklı bu halide.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir