2 Mart 2007 11:40

Neden Şiddet?

Sinematürk dergisi Mart sayısını şiddet konusuna ayırdı!

Usta sinema yazarı Burçak Evren'in yayın yönetmenliğini üstlendiği Sinematürk dergisinin Mart sayısı çıktı! "Şiddet" olgusunun sinema filmlerinde ve TV dizilerinde, programlarında geldiği boyutu ve topluma yansımalarını irdeleyen önemli bir dosya yer alıyor dergide.Konularında uzman yazarlar, akademisyenler, psikiyatr ve haber programcıları "TV'de ve Sinemada Şiddet" olgusunun topluma yansımaları üzerine düşüncelerini paylaşıyor.Sinematürk ayrıca Mart sayısında Bir İhtimal Daha Var ve Umut Adası filmlerinin posterlerini sinemaseverlere hediye ediyor.
Yorumlar
  • arkadaşım şiddetten hoşlanmıyorsan şiddetle savasmıyacaksan savaştıgın insan zaten şiddeti seviyor şiddet istemiyorsan izleme ve uzak dur.

  • şiddet malesef hayatın gerçeği! tv ve sinemada yaşananları izleyerek hayata daha gerçekçi bakabiliyoruz sanırım. başımıza hiç gelmemiş olsa da en azından başkalarının şiddete maruz kalmasına tanık olup haberdar oluyoruz. dünyadan bi haber yaşamamak için yada onların acılarını anlayabilmek adına ben bu tarz filmleri ve programları herkes izlemeli diye düşünüyorum... çok abartılıo demeyin çünkü bunlar gerçek, sonuçta filmler hayatın aynasıdır

  • şiddetin nedeni mi olurmuş yha istemiyosan izlemicen

  • Çok iyi yapmışlar böyle bir araştırma yaparak. hele de alanın uzmanlarına başvurmak iyi olmuş ama maalesef yasadıgım sehirde sadece sinema ve altyazı dergilerini bulabliyorum.:(

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir