24 Mart 2010 10:31

Nefes: Vatan Sağolsun

Bu hafta da 'Nefes'ler tutuldu!

Nefes: Vatan Sağolsun, vizyonda olduğu üçüncü hafta sonunda da liderliği elinden bırakmayarak 345.457 kişi tarafından izlendi ve toplam 1.560.603 izleyici sayısına ulaştı.Geçen hafta sonunda 259.876 kişi tarafından izlenilen Nefes: Vatan Sağolsun, üçüncü hafta sonunda geçen hafta sonuna göre %33 artış yakalayarak 345.457 kişi tarafından izlendi. FİLMİN KÜNYESİ İÇİN TIKLAYIN!
Yorumlar
  • filme laf etmedim zaten...film iyi gerçekten..içerik olarak yerinde...insanımız duyarlı, ama son olaylar ilgiyi 2 katına çıkardı, diye düşünüyorum...malum çok şehit veriyoruz,açılım olayına isyan var...yani duygusal bir süreçte insanımız...bu ilgiyi kat ve kat artırmıştır..demek istediğim budur...

  • Merhaba ilgisi yok saçma...Dün izledim gerçekten mükemmeldi ve çok etkileyici idi. O ilk saldırı anında resmen sanki cnlı canlı gözümle görmüş gibi hi! dedim ağzımı kapadım yerimden sıçlayıp. Filmde emeği olanları kutluyorum ve teşekkür ediyorum şahsi adıma. Hep sinema,tarih açısından bir açığımızı kapatmış oldular hem de bazı şeyleri görmemize neden oldular. Geçen bir alman asker 1.dünya savaşında sizi kandırdık af edin lütfen diye özür beyan etti belki onun gibi birileri daha vicdana gelir ama şüpheliyim elbet.Filmin sonunda arkamdaki kız hıçkıra hıçkıra ağladı susamadı sanırım yakını şehit falan düşmüştü canım benim.

  • bu filmin izlenmesinin en büyük sebeplerinden biri..belki de en büyük sebebi açılım olayına denk gelmiş olması...zaten herkes isyanda...tam zamanına denk geldi film, yapımcıları çok şanslı...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir