11 Ekim 2010 00:00

Nejat İşler ile Kaybedenler Kulübü

Türk sinemasının son yıllarına damga vuran isimlerin başında gelen Nejat İşler yeni bir film projesiyle dönüyor. "Kaybedenler Kulübü" adı verilen filmde bir dj'i canlandıracak olan İşler'e bu kez Ahu Türkpençe ve Yiğit Özşener eşlik edecek.

Vatan'ın haberine göre Kent Fm'de yayınlanan ve 90'lı yılların efsaneleşen radyo programlarından biri olan "Kaybedenler Kulübü"nü, Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk sunuyordu. Özellikle kadınlar ve yanlızlığı konu edinen iki kafadarı o yıllarda takip eden yönetmen Tolga Örnek, sonunda o programı film yapmak için kolları sıvadı.

90'lardan beri bu filmi yapmak istediğini ifade eden Örnek, Rock müzik hayranı olduğu bilinen Nejat İşler'le el sıkıştıktan sonra, genç oyuncular Yiğit Özşener ve Ahu Türkpençe'yi de ikna edip film için ilk adımı attı.

Örnek ve ekibinin, Ekim ayı içinde filmin çekimlerine başlayacağı öğrenildi. Emekli Amiral Özden Örnek'in oğlu olan Tolga Örnek, Devrim Arabaları filminin yanısıra Hititler ve Gelibolu belgeselleriyle kendini göstermiş ve birçok eleştirmenden olumlu not almıştı.

Yorumlar
  • fazla takip etmem ama barda filminde mütiş bir oyunculuk performansı sergilemişti

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir