25 Aralık 2006 10:39

Neo Yarışıyor mu?

İki Wachowski ve bir Reeves aynı projede buluşursa ne olur?

Andy Wachowski ve Larry Wachowski'nin kült anime Speed Racer'i (Mach Go Go Go) beyazperdeye taşımakta olduğunu daha önce sık sık duyurmuştuk. 2008 yılında vizyona girmesi beklenen filme yönetmenlerin biricik Neo'su Keanu Reeves'in davet edildiği söyleniyor. Filmin oyuncu kadrosuyla ilgili kesin açıklamalar henüz yapılmasa da, Vince Vaughan'dan sonra ilk defa birisinin projeyle anıldığını hatırlatalım.60'larda çekilen ünlü Speed Racer, bildiğimiz anime sanatının öncüleri arasında yer alıyor ve Mach 5 isimli arabasıyla yarışlarda boy gösteren genç bir yarışçı ve ailesinin serüvenlerini konu ediniyor.Yeni gelişmeler için gözünüz Beyazperde.com'da olsun!
Yorumlar
  • Keanu Reeves in bu filme girmesi bence cok iyi olur cünkü tam onun tarzı aslında bunu replacements filminde görmüştük ama yinede böle bi filmde bende görmek isterim tabi neo karakterini hala üzerinden atamamıs bir keanu reeves izlicez =)

  • ne demek nasıl olur :D:D süper olur :P

  • hadi bakalım wachowskilerin elinden bir anime uyarlaması keanuyla birlikte tadından yenmez heralde:)

  • bence super olacak

  • Tadında kalsa Neo nun toprağı yaş hala biraz dinlenelim uçtuk atladık.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir