25 Eylül 2009 10:12

New York'a Aşk Mektupları!

Fatih Akın, Woody Allen, Scarlett Johansson, Anthony Minghella, Mira Nair, Chan-wook Park...

Romantik Paris kısa filmlerinden sonra, şimdi de usta yönetmenlerin New York filmleri geliyor. Fatih Akın, Woody Allen, Scarlett Johansson, Anthony Minghella, Mira Nair, Chan-wook Park, Zach Braff gibi 12 yönetmen toplam beş dakikayı aşmayan filmlere imza atacaklar ve New York'ta aşkın nasıl yaşandığını veya yaşanmadığını ortaya koyacaklar.Paris ve New York şüphesiz dünyanın en güzel şehirleri arasında, onlarla rekabet etmek mümkün değil. Ama belki bir gün benzer bir proje İstanbul için de gerçekleşir. Ne güzel olur, usta yönetmenlerin gözüyle İstanbul'u izlemek!
Yorumlar
  • *bu projeyi ilk duyduğum andan itibaren büyük bir merakla bekliyorum şüphesiz ki fatih akına kendini biraz daha tanıtma fırsatı verecek bu çalışma.umarım fatih akın uzun metrajlı bir film de yapar hollywood da tabi kendi yönetmenlik kişiliğinden kopmadan!.Ne diyelim hayırlısı olsun umarım en beğenilen bölüm fatih akının bölümü olur ki neden olmasın ayrıca başrolünde de usta uğur yücel var*

  • Gerçekten güzel bir proje ,fakat haberi sunan kişi ''rekabet etmek mümkün değil'' demiş,isteyince herşey mümkündür .NY ve Paris'i defalarca gördüm ama İstanbul bence aşk şehri onlardan kat kat güzel.

  • Fatih Akın'ında böyle bir projede yer aldığına gerçekten çok sevindim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir