25 Eylül 2009 10:12

New York'ta iki Türk

Aralarında Fatih Akın'ın da olduğu farklı ülkelerden 11 yönetmenin çektiği film New York, I Love You tamamlandı!

Uğur Yücel, Shia LaBeouf, Natalie Portman, Hayden Christensen, Christina Ricci, Orlando Bloom, Kevin Bacon, Robin Wright Penn, Ethan Hawke, Chris Cooper, Bradley Cooper, Blake Lively, Justin Bartha, Rachel Bilson, Anton Yelchin, Maggie Q,James Caan, John Hurt, Julie Christie , Andy Garcia'nın oynadığı; Yvan Attal, Fatih Akın, Brett Ratner, Allen Hughes, Shunji Iwai, Wen Jiang, Natalie Portman, Shekhar Kapur, Randall Balsmeyer, Mira Nair, Andrei Zvyagintsev'in yönetmenliğini üstlendiği ve senaryosunu Fatih Akın, Yvan Attal, Alexandra Cassavetes, Hall Powell, Emmanuel Benbihy, Anthony Minghella, Natalie Portman , Hu Hong , Andrei Zvyagintsev'in yazdığı film Seni Seviyorum New York (New York, I Love You) tamamlandı. 16 Ekim'de Amerika'da vizyona girecek film, Paris, I Love You'nun ardından serinin ikinci filmi olarak karşımıza çıkıyor. 11 yönetmenin kısa filmlerinden oluşan New York temalı dünya yıldızlarını bir araya getiren bu filmde, Fatih Akın'ın yönetmen ve senarist olarak, Uğur Yücel'in de oyuncu olarak yer alması filme daha da merak uyandırıyor.
Yorumlar
  • çok ilginç, merak ettim nasıl gelcek bakalım film ..

  • Paristen sonra daha iyi olucağını düşündüğüm bir proje, merakla bekliyorum umarım yanılmam.

  • fatih akın ın bu başarıları daha ne kadar ileriye gider bilmiyorum ama,bizi bu kadar iyi temsil ettiği için derinden bir teşekkür hak ediyor.Türk sinemasının şu an olduğu yerden bir kaç gömlek üstte olabilecekken yapımcılaırn ve yönetmenlerin bu kadar çekingen olmasını anlayamıyorum . Belki artık ulusal kanallarımızın desteğini alma vakti çoktan gelmiştir bile...birileri ne zaman destek olucak bize..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir