27 Haziran 2005 14:38

Nicholson'dan Sonra Cesareti Olan?

Nolan yeni Joker için kimin peşinde?

Batman Başlıyor'un başarısının ardından hemen bir devam filmi kararı çıktığından bahsetmiştik. Hatta Batman'in, Katie Holmes hariç, tam kadro döneceği filmin baş kötüsü olarak Chris Nolan, Joker'i düşünmeye başlamıştı bile. Ünlü yönetmenin yeni Joker olarak görmek istediği ilk isim Sean Penn'miş.AICN'ün bildirdiğine göre Nolan'ın favorisi olan Sean Penn'den şimdilik bu iddialarla ilgili ses çıkmadı. Haber de zaten tamamen Nolan'a yakın kaynaklardan gelen dedikodular boyutunda.Eğer Joker'in dönüşü kesinleşirse bu konuyla ilgili kesin gelişmeler yakın zamanda yaşanacaktır. Ancak Sean Penn kadar yetenekli bile olsa, Tim Burton'ın Batman'indeki Joker performansından sonra herhangi bir aktörün Jack Nicholson'ın yerini alması kolay olmayacak.
Yorumlar
  • Bence yeni joker Jude law olmalı

  • johnny depp in başarabileceğini zannetmiyorum.sadece iyi bir pazarlama politikası olur o kadar.sean penn bence en iyi aday.

  • nolan yapicani yapti ve serinin ikinci filmini jokere bagladi. aslinda oldukca merak uyandirici sean penn ismini duydugumuzda bile hemen burton un batmaniyle kiyaslamaya basliyoruz bu yanlis iki yonetmeninde kendine has sinema stilleri var ve ancak nolan in sectigi jokeri izledikten sonra yorum yapabiliriz bana gore sean penn hayatimda izledigim en iyi karakter oyuncularindan biri ve bu rolun ustesinden gelebilir.

  • sean penn iyi bir aktör.ama jack nicholson'un jokeri oynadığı gibi oynayamaz.jack nicholson yoksa işin içinde illa da sean penn oynamalıysa eğer başka bir kötü adam bulunmalı.sıfırdan parlayan ve daha zengin olmak isteyen güçlü bir iş adamı veya bilim adamı olabilir.(jim carrey'nin oynadığı gibi)

  • kesinlikle Johnny DEPP....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir