8 Şubat 2016 03:21

Nicolas Cage’den güzel haber

Sevilen oyuncu bir gerilim filminde rol alacak.

Variety’nin Berlin Film Festivali’nde yaptığı habere göre sevilen oyuncu Nicolas Cage, Hannibal Classics şirketinin gerilim filmi olan ve çekimleri Mart’ta Atlanta’da başlayacak olan “Vengeance: A Love Story” adlı filmde başrolde yer alacak.
Joyce Carol Oates’un “Rape: A Love Story” adlı romanından uyarlanan filmin senaryosunu John Mankiewicz üstlenirken, yönetmen koltuğuna ise Harold Becker oturuyor.

Oates’in 2003 yılında basılmış olan romanı bir çete tarafından tecavüz edildikten sonra ölüme terkedilen bir kurbanın izlerini takip ediyor. Kurban 30’larında yalnız bir anne ve saldırıya kızı şahit oluyor. Körfez savaşı gazisi bir polis ise beklenmedik bir şekilde ona destek oluyor.

Aynı hikaye 2009’da Patriot Pictures şirketi tarafından geliştirilmek istenmişti ve başrol için konuşmalar Samuel L. Jackson ile yapılıyordu.

Hannibal adlı şirket ve Nicolas Cage ise birlikte çalışmalara geçen sene yazın Alabama’da çekilmiş olan “USS Indianapolis: Men of Courage” isimli bir İkinci Dünya Savaşı filmi ile başladı. Bakalım bu roman uyarlaması gerilimde Cage’i nasıl izleyeceğiz?

MELİS ZARARSIZ

Yorumlar
  • En sevdiğim aktör , her filmini zevkle izliyorum.

  • Bende aktörlüğü bırakıyor diye sevinmiştim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir