13 Nisan 2010 10:05

Nicolas Cage'nin Yeni Stili!

1987'den beri San Francisco'da gerçekleşen WonderCon toplantısına katılan Nicolas Cage, uzun ve sarı saçlarıyla, hayranlarını şaşırttı...

Genç bayan oyuncular saç renklerini sıklıkla değiştirdiklerinde pek yadırgamıyoruz fakat 46 yaşındaki aktör Nicolas Cage'in saç stilinin bu denli değişmiş olması, gören herkesi şaşırttı.Geçtiğimiz haftasonu San Francisco'da gerçekleşen WonderCon toplantısında (1987'den beri gerçekleşen ve gelenekleşen bir mizah dergisi toplantısı) Cage'in uzun sarı saçlarıyla karşılaşan hayranları şaşırdılar fakat Cage, açıklamakta gecikmedi, bu yeni stilinin sebebi rol alacağı yeni filmdi.Cage şu an 3D bir filmde, ailesinin ölümünün intikamını almak için hapisten kaçan bir suçluyu canlandırıyor.Drive Angry adındaki filmin yönetmeni My Bloody Valentine filminden hatırlayacağımız Patrick Lussier. Cage, yaptığı açıklamada filmin yapısına uygun olarak saçını boyadığını ve uzattığını, zaten köklerinde Kelt'lik olduğundan, bu saçın ona yakışacağını düşündüğünü söyledi.Filmle ilgili çok heyecanlı olduğunu belirten ünlü aktör, filmin 1970'lerin kült arabalı filmlerine benzediğini söyledi. "Eski Eastwood ya da Mcqueen filmlerini alıp 3D'ye çevirin, işte bu böyle bir film" dedi.Filmin tüm kameralarının 3D kameralar olduğunu belirten Cage, fimin 3D'ye çok uygun olduğunu, her bir detayın çok ince hesaplandığını, bu yüzden de türünün tek örneği olacağını söyledi.Wondercon'da yeni filmlerinden bahseden diğer ünlüler de ve Milla Jovovich (Ölümcül Deney) idi.
Yorumlar
  • okadarda kötü olmamış.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir