13 Mayıs 2003 23:41

Nicole Kedikadın

Nicole Kidman, Vidocq ile yeteneğini ispatlayan Fransız sanatçı Pitof'un projesi Catwoman için karar aşamasında. Güzel oyuncu senaryonun yeni halini okuduktan sonra, kedi kostümünü giyip giymeme konusunda kararını açıklayacak. Kidman'ın kabul etmesi durumunda ise, rol için daha önce düşünülen Ashley Judd'un yerini alarak, beyazperdede daha önce Michelle Pfeiffer tarafından giyilen kedikadın kostümünün sahibi olacak.Batman'in karelerinden doğan Catwoman, babası bir cinayete kurban giden Patience Prince'ın Kedikadın'a dönüşmesini ve kötülerle mücadelesini anlatacak. Kidman daha önce de Batman Daima'da Dr. Chase Meridian rolünü üstlenmişti.Gelişmeleri beyazperde.com'dan takip edebilirsiniz....
Yorumlar
  • bence nicole kedi kadın rolüne hiç gitmezdi.halle berry ii bir seçim!!!

  • ben michelle pfeiffer'dan başka kedi kadın tanımam sinemada, başkasını kedi kadın yapanları da kınarım.nicole kidman ashley judd'a göre daha iyi bir seçim ama kedi kadın michelle pfeiffer'dır ayıp olacak bence.

  • gorup gore bilecegimiz en ii kedi kadin karakteri ile karsi karsiya olucaz beyler ve bayanlar...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir