13 Mayıs 2003 23:41

Nicole Kidman Hayranları Saldırdı

Halle Berry'nin Oscar kazanmasına sevinmeyenler de var...Oscar Törenleri sonrasında Nicole Kidman'ın Oscar alamamasına sinirlenen Kidman hayranı bir hacker, Halle Berry'nin resmi web sitesi olan Hallewood'a saldırı düzenledi.Halle Berry hayranları bu siteyi açtıklarında Nicole Kidman'ın bir resmi ve "Sadece Nicole Kidman" yazısıyla karşılaştılar.Ne var ki site, normal haline geri dönmekte gecikmedi.
Yorumlar
  • ben halle'nin o film için oscar'ı hakkettiğini düşünmüyorum ama bir kidman hayranı olarak o hackeri eleştirmiyorda değilim!!!

  • lan varya o nıcole kıdman hayranını elime geçirirsem parçalarım.aşkım hak etti de aldı o oskarı.yiğidi öldürde hakkını yeme

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir