29 Eylül 2012 00:00

Nicole Kidman’a New York’tan ödül

Dün gece açılışını yapan New York Film Festivali’nde Nicole Kidman’a onur ödülü verildi ve oyuncunun zor rolleri tercih ettiği vurgulandı.

ABD’nin prestijli film festivali New York, dün 50. kez açılışını yaptı. Lincoln Center'da düzenlenen festival, bu yıl son kez görev yapan ünlü programcısı Richard Pena’ya da veda ediyor. Pena, onur ödülü verilen Kidman’ın neden ödül aldığına dair açıklamasında, “Günümüzün en önemli çağdaş oyuncularından biri. Lars Von Trier'in “Dogville”inin Stanley Kubrick'in “Eyes Wide Shut”ının ve Stephen Daldry'in “The Hours”ının da aralarında olduğu bütün film seçimlerinde, zor, karmaşık ve tüketen roller bulmakta ısrar etti” dedi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir