8 Ocak 2015 01:00

Nicole Kidman'ın itirafı Fallon'ı 'dağıttı'

'Bekar olduğum için tamam dedim'

Nicole Kidman, Jimmy Fallon'ın şovuna katıldı. Programda yıllar önce Fallon ile tanıştığında yaşadıklarını anlatan Kidman, Jimmy Fallon ve konukları kahkahaya boğdu.

Jimmy Fallon, yıllar önce ortak bir arkadaşı sayesinde Nicole Kidman ile tanıştığını anlattı. Kidman'ın evine geldiğini ve çok heyecanlandığını anlatan Fallon, hikayeyi bir de Nicole Kidman'ın açısından dinlemek isteyince ortaya komik anlar çıktı.

Nicole Kidman, Fallon ile özellikle tanışmak istediğini çünkü o dönem Fallon'dan hoşlandığını söyleyince Fallon ne yapacağını bilemedi. Ancak Kidman, ev ziyareti boyunca Fallon'ın hiç konuşmadığını ve kendisiyle ilgilenmediğini düşündüğünü anlattı.

Kahkahaya boğulan Jimmy Fallon "Çünkü çok heyecanlıydım" dese de, Kidman o sırada Jimmy Fallon'ın eşcinsel olabileceğini de düşündüğünü söyledi ve stüdyoda bu eğlenceli anlar oluştu.

Yorumlar
  • 10 dakikalık reklam mı olur? hangi partiyi kuruyonuz ? onu söyleyin

  • bu fırsat kaçar ne güzel kızmıymış şeker gibi

  • nicole kidman amerikanın abattıgı bir kulla sadece. market falan alacak arkadaşlara duyurulur.

  • Nicole Kidman Benim eve gelecek ben marketten peynir alacağım o marketi satın alırdım , Evide onun üzerine yapardım ulan spıkerle ortak noktamız şu olurdu bu yazdıklarımı dusunurken ben bile hatırlayamıyorum daha sonrasını artık nıcole kıdman koleksıyonumu dersin yoksa sonrasını ben bile unuturdum ...!

  • hahaahaa. kendimi asla affetmezdim :D fallen Fallon :D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir