13 Mayıs 2003 23:41

Nicole'un Meslekî İhaneti

Yönetmenliği Brian Singer'dan başrol oyuncusu George Clooney'e geçen Confessions of a Dangerous Mind (Tehlikeli Bir Aklın İtirafları), sorunlu bir proje olmaya devam ediyor:Filmde rol almasına kesin gözüyle bakılan Nicole Kidman, Clooney'e bir son dakika golü atarak yoğun takvimi nedeniyle çekilmek zorunda olduğunu söyledi. Haklarında bir zamanlar aşk söylentileri olan ikili, böylece, meslekî anlamda da olsa bir ihanete de konu oldular.Aynı adlı kitaptan uyarlanan ve yakışıklı aktörün ilk yönetmenlik sınavı olacak yapımın konusu için buraya tıklayın. Clooney'e dair SineKritik yazısı ise burada.
Yorumlar
  • gerçektende nicole kidman çok fazla film çeviriyor kimse tersini söyleyemez ayrıca yılda onun kadar çok film çeviren başka aktirst yok galibaş. sonuç olarak nicolee haklııı o kadar:))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir