29 Temmuz 2005 13:47

Nicole'ün Üstünde Denemeyin

İstila yeninde başlarken Hirschbiegel kayıtsız kalamadı

Don Siegel'in 1956 yapımı kült korku klasiği Invasion of the Body Snatchers'ın dördüncü kez yeniden beyazperdeye uyarlanacağından bahsetmiştik. Bu sefer Deney'in yönetmeni olarak tanıdığımız Oliver Hirschbiegel'in kamerasından yansıyacak olan istila da başrolü, Production Weekly'nin bildirdiğine göre Nicole Kidman kaptı.Warner Bros.'un yeniden çekimi için uğraştığı filmin senaryosunu bir kez daha yazması için Dave Kajganich'le anlaştığını da bu sayfalarda okumuştunuz. Ekim'de çekimlerine başlanması planlanan filmde Kidman, etrafında olup biten tuhaf olayları fark eden Carol'ı canlandıracak.Askeri üsse yerleşen bir ailenin, çevredeki insanların dönüşmesiyle yaşadıkları dehşetin anlatıldığı filme en son Çöküş'le izlediğimiz Hirschbiegel'in bakışı nasıl olacak görmek için sabırsızlanıyoruz.
Yorumlar
  • nicole her rol yakışıyor.

  • The Others gibi bir filmden sonra eminim hepimiz çok heyecanlanmışızdır bu habere. Kidman gerçekten sinemada farklı bir yerde hem starlığın uc noktalarında hemde bir yerde keşfedilmeyi bekleyen bir yıldız gibi. Umarım bu proje herkes için iyi olur.Ha unutmadan aşağıda bi arkadaş kidmanın filmlerinin gişe yönünden düşük olması yönünde sıkıntılarını belirtmiş ben kidman gibi oyuncuların çevirdiği filmlerinde gişeyi pek sorun edeceğini sanmıyorum, kidman oynadığı filmlerde övgüler alıyormu evet öyleyse bu bir ölçü değil. Zaten kendisi daha çok sanatsal filmlerde kendini daha iyi ifade edebiliyor. Bide tom cruise ile olan evliği bana göre hayatında yaptığı en kötü olay.

  • Haklısın butterfly kardeşim.Nicole Kidman the others'ten sonra daha bir pozitif intiba ile zihin skalamda yer edinmiş durumda.Film 1960ların şu mainstream horror tarzı olanlarından.ancak re-make dedin mi orada biraz düşünüyor insan ister istemez.Postmodern çağdayız ne de olsa..saygılarımla...

  • açıkçası nicole ne yapmaya çalışıyor anlam veremiyorum kendine "iyi oyuncuyum her rolü oynarım "izlenimi verdikten sonra artık gişe de iş yapacak filmlewrdede mi rol almak istiyor acaba ama yinede iyi bir şeyler çıkar diye düşünüyorum?

  • Nicale Kidman iyi ve güzel bir oyuncu.Ancak filimleri gişe hasılatı bakımından düşük.Bu film tam gişelik olur.Nicole de iyi bir performansla oynarsa mükemmel bişi ortaya çıkar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir