23 Eylül 2010 00:00

Nihayet Aşkın İkinci Yarısı

Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ'un, iki yıldır üzerinde çalıştığı; kimi zaman ismini değiştirdiği kimi zaman yeniden çektiği filmi 'Aşkın İkinci Yarısı' 8 Ekim'de vizyonda

Mehmet Aslantuğ'un yapımcısı, yönetmeni, senaristi ve oyuncusu olduğu 'Aşkın İkinci Yarısı' isimli filmin gösterim tarihi belli oldu. Çekimleri Bodrum Ortakent ve Amerika Manhattan'da tamamlanan film, 8 Ekim'de vizyona girecek. Bundan iki yıl önce film için çalışmalara başlayan Aslantuğ, çektiği sahneleri neredeyse baştan aşağıya değiştirdi.

ARZUM ONAN DA VAR!
Ünlü oyuncu, değişime filmin adından başladı. 'Son Cemre' olarak adlandırdığı filmin ismini 'Aşkın İkinci Yarısı' yaptı. Amerika'da gerçekleşen çekimler; Mehmet Aslantuğ'un onayından geçemeyince sahneler tekrar çekildi. Son olarak 2 Ekim'de vizyona girmesi beklenen filmin gösterim tarihi 8 Ekim'e ertelendi. 'Aşkın İkinci Yarısı'nda Arzum Onan da rol alıyor. Aslantuğ'un bu filmin konusunu eşi Arzum Onan'ın geçtiğimiz yıllarda yakalandığı kanserden esinlenerek yaptığı konuşuluyor.

MEHMET ASLANTUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


ARZUM ONAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Yorumlar
  • filmin esin konusu çok etkileyici

  • TEKRAR İKİSİNİ BİR ARADA EKRANLARDA GÖRMEK GÜZEL OLACAK...

  • Her ikiside cok kaliteli oyuncu magazin dünyasındede örnek bir çift ikisinide beğenerek izliyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir