25 Eylül 2009 10:12

Ninjaları Sever misiniz?

Rick Yune, Wachowski kardeşlerin hazırladığı Ninja Assassin projesinin kadrosuna katıldı...

Aksiyon filmi Ninja Assassin'in hazırlıkları sürüyor. Projenin oyuncu kadrosuna, Rain, Naomie Harris ve Ben Miles'ın ardından Rick Yune katıldı.Wachowski kardeşlerin yapımcılığını üstleneceği projenin yönetmen koltuğunda, kardeşlerin sevdiği bir sinemacı var: James McTeigue.Filmde, ninja olarak yetiştirilen bir adam, uzun eğitim döneminin ardından modern yaşama geri dönüyor. Ninja Assassin, beyazperdede yeni ninja çağının başlangıcı olacak gibi gözüküyor. Başarılı olması halinde, ileride bolca ninja filmi çekilebilir.
Yorumlar
  • Ninjaları çocukluğumdan beri filimlerde görmek neredeyse azaldı,moren zamanda ninja karakteri bakalım usta ellerden nasıl bir vizyon sergiliyecek.

  • Filmin oyuncu kadrosunda Türk baba rolünde Numan Acar da var.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir